Milou Reiche

Milou Reiche

We see things as we are
 • Den Haag
  • Sinds: apr 2013
  • Laatst gezien: gisteren
  • Posts: 847 kronkels; 93 evenementen; 1885 reacties; 1374 bedankjes
  • Lid van: 68 kringen
  • Volgt: 3 personen
  • Gevolgd door: 4 personen

  Kronkels van Milou Reiche

  Vacature: Sales Consultant

  Snap jij de wisselwerking tussen tool en mindset? Zoek jij naar de vraag achter de vraag en denk je in oplossingen? Kom dan als sales consultant ons team versterken en help organisaties wendbaar te organiseren met onze social enterprise software Harmonics. Wij van Winkwaves helpen organisaties wendbaar te organiseren door professionals te verbinden en te versterken met onze social enterprise software Harmonics. Op ...

  5x Samensturing from scratch

  Hoe start je met samensturing als je nog geen zelfsturende teams hebt? Rianca Evers-den Ouden is eigenaar van trainings- en adviesbureau de Veranderstudio met als core business Samensturing en geeft in deze blog haar antwoord toegelicht via vijf fundamentele aspecten: Terug naar de bedoeling: Alvorens mensen meedenken over een andere rol binnen hun organisatie, moeten ze eerst contact kunnen maken met het diepere doel van de organ...

  Vacature: Creatieve marcomprofessional

  In de markt zijn steeds meer organisaties geïnteresseerd in sociaal intranet, digitale werkplekken en wendbaar organiseren. Om onze groei nog verder aan te jagen zijn wij op zoek naar een creatieve marketingcommunicatie professional. Ben jij een kei in het vergroten van onze zichtbaarheid en vindbaarheid in de markt? En kun jij goed de verbinding leggen met nieuwe contacten en potentiële klanten? Kom dan ons team versterken! Wij van Winkw...

  mijn kringen

  Over klantenTeam CommercieConsultancyWerken bij WinkwavesWinkwaves InternInteraction design & designBizzystreamProduct en ontwikkeling
  MMESBLOK80PortfolioContentmarketingPraktijkseminar zomer 2017Traject DashboardStijlvol met CSSGA x HarmonicsStudio HarmonicsAbbVie x WinkwavesProven x WinkwavesSpirit x WinkwavesNovagraaf x WinkwavesCommunicatie (Archief)Dossier: VerandermanagementZN x WinkwavesHet nachtcaféAndere Handen x WinkwavesCuramare x WinkwavesWerkhygieneSocial Business AppDGA x WinkwavesWinkselsMarketing en Sales (archief)RDGG x WinkwavesCommercie upgradeMeet SEMMDossier: Werkplek 2020Dossier: CommunitymanagementDossier: Social EnterpriseBibliotheekDossier: PsychologieGet StartedBuren van winkwavesWinkwaves +10Seminar 22/2016Interne visie FAQHarmonicsCustomer ValueNutzungsoffenheitAbout Winkwaves & HarmonicsImplementatie & begeleidingWinkwaves praktijkseminar 23/4Sprekers 30 okt afstemgroepP-bladNetwerk 2020Winkwaves in het nieuwsDevelopersSeminar in de zorghetkan-andersUitleg en voorbeeldenSWV PO Noord-KennemerlandTestgroep nieuwe releaseWerken bij Winkwaves (w.i.p)ISO 27001 documentatieSnel Ooit Nooit Lijstvoorbereiding 30 maart 2017Winky WednesdayKennis community PDCAVisie van Winkwaves Harmonics

  Compleetheid profiel

  90%