Vijf vragen aan René Jansen over lenig en lerend organiseren met social enterprise software
Wanneer René M. Jansen spreekt over 'lenig en lerend organiseren' en nieuwe manieren van (samen)werke...
Wij van Winkwaves organiseren samen met een netwerk aan onderzoeks- en kennis partners de "WOW! Het kan. Anders!" Academy in 2015. Dit omvat een serie van 8 workshops, 4 seminars en 1 dagcongres over technologie, innovatie, leiderschap, organisatie en cultuur.
Een seat kopen voor de Wow! Academy betekent dat jij gedurende het jaar 2015 kan participeren aan de 15 events die allen op creatieve, vernieuwende en co-creërende wijze zijn opgezet. Net als WInkwaves geniet elke samenwerkingspartner namelijk dagelijks van de gedachte dat het anders kan.
Meld je nu dus aan en krijg tools en handvatten aangereikt om concreet aan de slag te gaan voor de organisatie van morgen.